• O nas

Trudno nie zgodzić się z tym, że telefon w dzisiejszych czasach jest dla nas czymś niezbędnym. Pomaga w codziennych czynnościach, sprawia, że możemy być w stałym i nieprzerwanym kontakcie ze światem, kiedy tylko chcemy. Można to ująć tak: jest naszą prawą ręką! Ale jak wybrać ten najlepszy? Model, który będzie najbardziej odpowiedni, funkcjonalny i wygodny w obsłudze. I tutaj przychodzimy z pomocą! Przedstawiamy szeroki asortyment produktów GSM.Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, prowadzącą sprzedaż w branży GSM.

Stale gromadzimy cenne doświadczenie, które buduje nasza solidną pozycję na rynku. Cechuje nas otwartość, sumienność oraz przede wszystkim - profesjonalizm. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferujemy kompleksowe usługi, indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalny sprzęt. Zapewniamy miłą obsługę oraz fachową pomoc, w razie niespodziewanych problemów. Wiemy jak Ci pomóc, dlatego nie wahaj się prosić o radę, bądź pomoc. Chcemy, abyś, jako nasz klient był zadowolony, zarówno z usług, jak i zakupionych u nas przedmiotów.

W naszej ofercie zawiera się ponad 20 tysięcy wyjątkowych produktów. Prezentujemy bogaty asortyment akcesoriów telefonicznych. Sprzedajemy wyłącznie nowy sprzęt. Oferta na bieżąco wzbogacana jest o nowe, profesjonalne produkty. Naszym klientom z dumą prezentujemy szeroki przekrój akcesoriów oraz sprzętów GSM znanych i światowych marek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza firma może pochwalić się bezpośrednią współpracą z największymi hurtowniami GSM w Polsce.

Gwarantujemy Państwu bezpieczne transakcje. Jesteśmy z Państwem na każdym etapie zakupu i czuwamy, aby wszystko przebiegło sprawnie, szybko i pomyślnie.

Jako klient jesteś dla nas najważniejszy! Wyróżnia nas jakość, solidność usług oraz szeroka oferta, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Stale poszukujemy innowacyjnych sposobów by dotrzeć do coraz większego grona klientów. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

 

Tel4You

tel. 509 666 259

info.tel4you@gmail.com